Wynajem Autokaru Poznań

Wynajem autokarów Poznań – Międzynarodowe przewozy autokarowe

Na trasy dłuższe i krótsze – nowoczesne autokary to doskonały środek transportu . Jesteśmy ekspertami z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie transportu osób.  Zajmujemy się wynajmem autokarów, wynajmem autobusów oraz wynajmem busów.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy przewóz osób na najwyższym poziome. Wynajem autokarów to najwyższy standard realizowanych usług.

Każdy z naszych autokarów oraz busów spełnia wysokie wymagania naszych klientów.

Przewozy autokarem na różne okoliczności

 • Interesuje Ciebie przewóz wycieczki dla małej grupy czy przewóz dużego wyjazdu a może kilku autokarów – zapraszamy jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 • Jeśli chcesz zorganizować wycieczkę integracyjną dla młodzieży lub dorosłych, najlepiej zdecyduj się właśnie na jazdę autokarem.
 • Interesuje Ciebie przewóz osób na lotnisko, prom, inny środek przewozu – dowieziemy i odbierzemy ze wskazanego miesiąca.
 • Masz grupę kolonijną, wakacyjną nasze autokary i busy dojadą wszędzie.
 • Jesteś zainteresowany transportem osób do kina, teatru, muzeum to nasze autokary zawiozą.
 • Wycieczki szkolne i inne
 • Wyjazdy na konkursy, zawody sportowe  przewieziemy osoby i sprzęt.
 • Masz ważną uroczystość rodzinną : chrzciny, komunie, pogrzeby – wynajem autokaru to najlepsze rozwiązanie.
 • Twoi pracownicy jadą na konferencje naukowe, firmowe, szkolenia – wynajęcie autobusu jest jednym z podstawowych elementów całej imprezy.
 • Obsługujemy także transport osób na narty, snowboard w kraju i za granicą.

Naszym klientom oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Dzięki temu mamy grono stałych klientów zarówno w postaci instytucji państwowych ,szkół ,klubów sportowych, dużych i średnich firm , a także klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorców. Przewozy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów.

 

Doświadczeni kierowcy do przewozu autokarem

Wynajem autokarów to nadal bardzo popularna metoda podróżowania na rynku usług transportowych w Poznaniu. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem posiadamy doświadczonych kierowców realizujących przewozy krajowe na najwyższym poziomie. W ramach realizowanych przez nas usług znajdują się:

 • przewozy pracownicze,
 • przewozy międzynarodowe,
 • wycieczki turystyczne,
 • wycieczki szkolne,
 • transport osób na imprezy okolicznościowe,
 • wyjazdy firmowe,
 • transfery lotniskowe,
 • transport zawodników klubów sportowych.

Poza wypożyczaniem naszych pojazdów naszym klientom oferujemy także wynajem autobusów wraz z kierowcami. Jako firma spełniamy wszelkie niezbędne wymogi transportu zbiorowego, a wszyscy z naszych kierowców potwierdzają stosowne uprawnienia na przewóz osób. Dlatego dokonując wynajmu autokarów w naszej firmie, stawiają Państwo przede wszystkim na wieloletnie doświadczenie i profesjonalnych kierowców, a także komfort podróży.

Wynajmij autokar w Poznaniu – Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm

Wynajem autokarów to podobna usługa jak wynajem busów, ale wymagająca profesjonalnych kierowców i doświadczenia. Jako firma świetnie znająca standardy rynku przewozów pasażerskich doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju przewozy osobowe muszą odbywać się w doskonale wyposażonej flocie pojazdów. Tym samym wiedząc, że wynajem autokarów to jeden z podstawowych profili działalności, jaką prowadzimy na co dzień, nasze pojazdy posiadają rozkładane fotele i ogrzewanie postojowe, co jest niezbędne na trasach międzynarodowych. Każdy klient zainteresowany profesjonalnym przewozem osób może u nas liczyć na nowoczesną flotę pojazdów posiadającą rozsuwane fotele, a w efekcie dającą doskonały komfort podróży, nawet w najdłuższych dystansach.

Wszystkie nasze autokary to bardzo wygodne pojazdy, które charakteryzują się bogatym wyposażeniem. Indywidualne podejście i atrakcyjny cennik to jedne z tych rzeczy, które nas wyróżniają na tle konkurencji. Gwarantujemy punktualność, a wynajem autobusu w naszej firmie to minimum formalności i maksimum bezpieczeństwa.

Wynajem autokaru na wesele Poznań

Oferujemy wynajem autobusów na terenie Poznania, zapewniając profesjonalne usługi transportowe. Jeżeli organizujesz imprezę okolicznościową taką jak wesele i potrzebujesz autobusu wraz z kierowcą, to nasza firma transportowa jest idealnym partnerem dla Ciebie. Wysoka kultura osobista, duże doświadczenie i konkurencyjne ceny to elementy, które najlepiej opisują naszą firmę. Jesteśmy elastyczni, realizując usługi przewozu osób, dlatego zawsze staramy się dostosować do każdego z klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna obecnie jest punktualność. Dlatego zawsze realizujemy nasze usługi transportowe zgodnie z wcześniejszymi rezerwacjami klientów. Nie zapominając jednocześnie, jak ważne jest bezpieczeństwo, do państwa dyspozycji oddajemy najlepszych kierowców i nowoczesne autokary. Serdecznie zapraszamy w podróż z naszą firmą.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami