Wynajem Autokaru Poznań

Wynajem autokarów Poznań – Międzynarodowe przewozy autokarowe

Na trasy dłuższe i krótsze – nowoczesne autokary to doskonały środek transportu . Jesteśmy ekspertami z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie transportu osób.  Zajmujemy się wynajmem autokarów, wynajmem autobusów oraz wynajmem busów.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy przewóz osób na najwyższym poziome. Wynajem autokarów to najwyższy standard realizowanych usług.

Każdy z naszych autokarów oraz busów spełnia wysokie wymagania naszych klientów.

Przewozy autokarem na różne okoliczności

 • Interesuje Cię przewóz wycieczki dla małej grupy czy przewóz dużego wyjazdu, a może kilku autokarów? – Zapraszamy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 • Jeśli chcesz zorganizować wycieczkę integracyjną dla młodzieży lub dorosłych, najlepiej zdecyduj się właśnie na jazdę autokarem.
 • Interesuje Cię przewóz osób na lotnisko, prom, inny środek przewozu? – Dowieziemy i odbierzemy ze wskazanego miejsca.
 • Masz grupę kolonijną, wakacyjną? Nasze autokary i busy dojadą wszędzie.
 • Jesteś zainteresowany transportem osób do kina, teatru, muzeum? Nasze autokary Was tam zawiozą.
 • Wycieczki szkolne i inne.
 • Wyjazdy na konkursy, zawody sportowe – przewieziemy osoby i sprzęt.
 • Masz ważną uroczystość rodzinną: chrzciny, komunie, pogrzeby? – Wynajem autokaru to najlepsze rozwiązanie.
 • Twoi pracownicy jadą na konferencje naukowe, firmowe, szkolenia – wynajęcie autobusu jest jednym z podstawowych elementów całej imprezy.
 • Obsługujemy także transport osób na narty, snowboard w kraju i za granicą.

Naszym klientom oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Dzięki temu mamy grono stałych klientów zarówno w postaci instytucji państwowych, szkół, klubów sportowych, dużych i średnich firm, a także klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorców. Przewozy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów.

 

Doświadczeni kierowcy do przewozu autokarem

Wynajem autokarów to nadal bardzo popularna metoda podróżowania na rynku usług transportowych w Poznaniu. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem posiadamy doświadczonych kierowców realizujących przewozy krajowe na najwyższym poziomie. W ramach realizowanych przez nas usług znajdują się:

 • przewozy pracownicze,
 • przewozy międzynarodowe,
 • wycieczki turystyczne,
 • wycieczki szkolne,
 • transport osób na imprezy okolicznościowe,
 • wyjazdy firmowe,
 • transfery lotniskowe,
 • transport zawodników klubów sportowych.

Poza wypożyczaniem naszych pojazdów naszym klientom oferujemy także wynajem autobusów wraz z kierowcami. Jako firma spełniamy wszelkie niezbędne wymogi transportu zbiorowego, a wszyscy z naszych kierowców potwierdzają stosowne uprawnienia na przewóz osób. Dlatego dokonując wynajmu autokarów w naszej firmie, stawiają Państwo przede wszystkim na wieloletnie doświadczenie i profesjonalnych kierowców, a także komfort podróży.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm

Wynajem autokarów to podobna usługa jak wynajem busów, ale wymagająca profesjonalnych kierowców i doświadczenia. Jako firma świetnie znająca standardy rynku przewozów pasażerskich doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju przewozy osobowe muszą odbywać się w doskonale wyposażonej flocie pojazdów. Tym samym wiedząc, że wynajem autokarów to jeden z podstawowych profili działalności, jaką prowadzimy na co dzień, nasze pojazdy posiadają rozkładane fotele i ogrzewanie postojowe, co jest niezbędne na trasach międzynarodowych. Każdy klient zainteresowany profesjonalnym przewozem osób może u nas liczyć na nowoczesną flotę pojazdów posiadającą rozsuwane fotele, a w efekcie dającą doskonały komfort podróży, nawet w najdłuższych dystansach.

Wszystkie nasze autokary to bardzo wygodne pojazdy, które charakteryzują się bogatym wyposażeniem. Indywidualne podejście i atrakcyjny cennik to jedne z tych rzeczy, które nas wyróżniają na tle konkurencji. Gwarantujemy punktualność, a wynajem autobusu w naszej firmie to minimum formalności i maksimum bezpieczeństwa.

Wynajem autokaru na wesele w Poznaniu

Oferujemy wynajem autobusów na terenie Poznania, zapewniając profesjonalne usługi transportowe. Jeżeli organizujesz imprezę okolicznościową taką jak wesele i potrzebujesz autobusu wraz z kierowcą, to nasza firma transportowa jest idealnym partnerem dla Ciebie. Wysoka kultura osobista, duże doświadczenie i konkurencyjne ceny to elementy, które najlepiej opisują naszą firmę. Jesteśmy elastyczni, realizując usługi przewozu osób, dlatego zawsze staramy się dostosować do każdego z klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna obecnie jest punktualność. Dlatego zawsze realizujemy nasze usługi transportowe zgodnie z wcześniejszymi rezerwacjami klientów. Nie zapominając jednocześnie, jak ważne jest bezpieczeństwo, do państwa dyspozycji oddajemy najlepszych kierowców i nowoczesne autokary. Serdecznie zapraszamy w podróż z naszą firmą.

Usługi autokarowe – wynajem autokaru w Poznaniu

Współcześnie przewozy autokarowe, a w tym transport autokarowy oraz wynajem autokaru dla większej grupy osób nie jest już luksusem. Jednak wygoda, którą zapewnia takie rozwiązanie, nadal jest niepodważalna. Autokary wyposażone są zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów. Z kolei wynajem busa lub autokaru pozwala na wyjazdy integracyjne, lub wycieczki szkolne, gdzie koszt wynajmu autokaru rozkłada się pomiędzy wszystkich uczestników. Jako doświadczona firma świadcząca usługi takie jak transport autokarowy oferujemy naszym klientom:

 • Przewozy autokarowe osób na wyjazdy integracyjne/firmowe
 • Wycieczek szkolnych lub szkoleń
 • Grup zorganizowanych
 • Wyjazdów na uroczystości m.in. wesela
 • Przewozów turystycznych
 • Wycieczek objazdowych po Poznaniu.

Oferta naszej firmy jak i cena wynajmu autokaru jest doskonale skrojona pod wszystkich klientów. Dlatego nasz cennik wynajmu autokarów zawiera stawki uśrednione, aby w przewozie osób mogło uczestniczyć ich jak najwięcej. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem autokaru w naszej firmie? Oto kilka wskazówek:

 • Profesjonalizm, podczas każdej podróży nasi kierowcy troszczą się o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pasażerów,

 • Doświadczenie, każdy z naszych kierowców ma duże doświadczenie, niezbędne umiejętności i uprawnienia do przewozów osób,

 • Dokładność, przed każdą podróżą autokary są rzetelnie sprawdzane pod względem technicznym.

Z uwagi, że przewozy autokarowe to jeden z głównych profili naszej działalności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy nie tylko wygodne fotele i dodatkowe wyposażenie, ale również najniższe ceny. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa wynajem autokaru na wesele, czy dłuższą podróż, zawsze bezpiecznie i o czasie dowieziemy wszystkich pasażerów na miejsce. Jeśli interesuje Państwa wynajem autokaru, to zapraszamy do kontaktu. Wspólnie wyruszymy na niezapomnianą podróż.

 

 

 

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami