Wynajem busa na wesele okazuje się być kwestią organizacyjną powodującą u Państwa Młodych bezsenne noce. Ważne jest bowiem, aby bus został podstawiony punktualnie, a jednocześnie oferował komfort i zapewniał maksymalne bezpieczeństwo. Dobrze, aby cena za wynajem była korzystna, ponieważ wesele i tak wiąże się ze sporymi wydatkami. Jak dokonać słusznego wyboru w kwestii busa na wesele?

Oblicz ile to może kosztować!

Cena wynajmu busa na wesele zależy od kilku czynników, takich jak:

  • liczba pasażerów
  • długość trasy
  • czas przejazdu
  • wyposażenie i rodzaj wybranego busa

W pierwszej kolejności oblicz ile gości weselnych skorzysta z tego środka transportu, a następnie zapisz na kartce ile mniej więcej kilometrów jest do pokonania. Wlicz w to całą długość trasy, a więc odległość od kościoła do sali weselnej, a także z sali weselnej do domów, jeśli goście planują również wracać wynajętym busem. Z takim kompletem informacji zadzwoń do wybranej firmy przewozowej i zapytaj o widełki cenowe.

Dowiedz się również czy przewoźnik pobiera opłatę za przejechany kilometr czy za godzinę świadczenia usługi. Przedstawi Ci się obraz sytuacji i stwierdzisz czy jest on na Twoją kieszeń.

Wynajem w wyprzedzeniem

Aby skorzystać z lepszej cenowo oferty rekomenduje się wynajem busa z pewnym wyprzedzeniem, np. kilka miesięcy wcześniej, przed planowanym weselem. Z pewnością cena będzie bardziej przystępna niż podczas próby wynajęcia busa w trybie pilnym, czyli np. dzień przed uroczystością.

Postaw na komfort i bezpieczeństwo

Wynajmując busa na wesele liczy się nie tylko jego cena, ale również to co ma do zaoferowania. Powinien być wygodny, ponieważ warunki transportu są tak samo ważne (a może nawet ważniejsze), jak sam cel podróży. Wnętrze pojazdu musi być czyste i zadbane, z całą pewnością nie ma w nim miejsca na śmieci czy jakiekolwiek pozostałości po poprzednim transporcie.

Równie ważne jest bezpieczeństwo gości – muszą bez obaw dojechać w miejsce docelowe, aby razem z Państwem Młodym bawić się i świętować. Zdrowie osób nam najbliższych powinno być sprawą priorytetową, dlatego zawsze wybierajmy jedynie sprawdzonych i polecanych przewoźników, którzy dysponują bezpiecznymi, nieuszkodzonymi pojazdami.

bus na wesele