Przewozy Firmowe

Nasza Oferta

Podczas krótkich oraz długich podróży autokarowych, najważniejsze jest bezpieczeństwo pasażerów i zapewnienie im komfortowych warunków. W naszym przedsiębiorstwie uznajemy to za priorytet, bez względu na dystans, który mamy do pokonania. Z wielką pasją i zaangażowaniem realizujemy m.in. firmowe przewozy osób z i do pracy. Wynajem autobusu do transportu pracowniczego jest doskonałym rozwiązaniem np. wtedy, gdy osoby zatrudnione muszą pokonywać daleką trasę od swojego miejsca zamieszkania.

Autokarowe przewozy pracownicze osób z i do pracy, a także wynajem autobusów na różne wydarzenia firmowe to codzienność w naszej firmie. Przez wiele lat działalności zdążyliśmy zebrać grono zaufanych klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Mamy wieloletnie doświadczenie i stawiamy na rozwój

Nasza firma działa od ponad 25 lat. Przez tak długi czas intensywnej pracy zauważyliśmy, że wynajem autobusów na przewozy firmowe cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Zgromadziliśmy wiele pozytywnych opinii, co stanowi dla nas najlepszą reklamę oraz wizytówkę przedsiębiorstwa. Autobusowy i autokarowy transport pracowniczy jest zawsze realizowany przez naszego kierowcę prowadzącego pojazd.

Mamy doświadczonych kierowców autobusów i autokarów, którzy mają stosowne uprawnienia. Dzięki temu mogą wykonywać np. firmowe przewozy osób za granicę. Poza tym regularnie odbywają oni potrzebne szkolenia pracownicze. To pozwala im doskonale rozpoznawać potrzeby klientów i odpowiadać na nie w codziennej pracy. Dodatkowo wychodzimy naprzeciw wymaganiom związanym z terminami wynajmu pojazdów oraz podróży autokarowych czy autobusowych. Podstawą jest dla nas również punktualność.

 

Zapewniamy sprawdzone pojazdy

Podróżując z nami podczas firmowych przewozów pracowniczych i nie tylko, nasi klienci mogą się czuć w pełni bezpiecznie. Dbamy o to, aby autobusy i autokary były nowoczesne, a także świetnie wyposażone oraz komfortowe. Wykonujemy również regularne przeglądy techniczne, które stanowią dla nas rutynowe działanie w pracy. Dzięki temu możemy wychwycić wszelkie niepokojące sygnały, jeszcze przed autokarowym czy autobusowym przewozem firmowym osób. To pozwala zapewnić naszym klientom i kierowcom pełne bezpieczeństwo. Wśród marek znajdujących się w naszym taborze można wymienić Neoplan.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Poza zaletami wynikającymi z bezpieczeństwa i komfortu podczas autokarowych transportów pracowniczych, nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz atrakcyjny cennik. To właśnie dzięki temu wyróżniamy się na rynku i na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw. Poza tym wynajem autobusu na przewozy firmowe osób do pracy jest bardzo prosty i szybki. Gwarantujemy minimum formalności, aby kontakt z naszą firmą był przyjaznym doświadczeniem już od samego początku.

Na co można liczyć, korzystając z usług naszego przedsiębiorstwa?

Bezpieczeństwo transportu

  • Autokary oraz autobusy na wynajem mają niezbędne pasy bezpieczeństwa dla każdej osoby. Dzięki temu pasażerowie są odpowiednio chronieni.
  • Poza tym pojazdy do przewozu osób z i do pracy oraz do innych autokarowych transportów firmowych są również wyposażone w elektroniczne systemy bezpieczeństwa, czyli ABS, ASR, ESP, itp.
  • Dbamy o to, aby przestrzegać czasu pracy naszych kierowców, dzięki czemu mają oni zapewniony odpowiedni czas na regenerację. Nasi klienci również muszą uwzględniać te wymagania podczas organizacji swoich wyjazdów.
  • Nasi kierowcy mają przez nas zapewnione najlepsze warunki do odpoczynku. To sprawia, że realizując usługi dla klientów, są zawsze wypoczęci oraz gotowi do pracy w bezpieczny sposób, nie narażając zdrowia i życia pasażerów.

Ekologię transportu

  • Autokary, których wynajem prowadzimy, spełniają surowe normy emisji spalin EURO 5, EURO 6.

Komfort transportu

  • Aby przemierzanie kolejnych kilometrów podczas autokarowych przewozów pracowniczych było przyjemne, są one wyposażone w klimatyzację.
  • Poza tym w pojazdach na wynajem firmowy mamy również ogrzewanie postojowe.
  • Oferujemy także bardzo komfortowe i wygodne fotele autokarowe na przejazdy pracownicze oraz inne okoliczności. Są one uchylne i rozsuwane, co będzie szczególnie przydatne na dłuższych, zagranicznych dystansach. Dzięki nim nasi klienci mogą zregenerować swoje siły podczas podróży.

Nowoczesność transportu

  • Regularnie wymieniamy nasze autobusy i autokary na wynajem. Dzięki nowocześniejszym modelom mamy pewność, że gwarantujemy klientom największą możliwą wygodę i bezpieczeństwo.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami