Przewozy autokarowe Poznań

Międzynarodowe przewozy autokarowe 

Naszą propozycję wynajmu autobusów kierujemy do biur podróży, organizatorów wszelkiego rodzaju eventów, szkolnictwa , firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych. Oferujemy Państwu całościową obsługę przewozową zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. Wynajmujemy autobusy przede wszystkim dla grup gdzie miejscem startu jest Wielkopolska.

Staramy się aby nasze autobusy i busy były nowoczesne i komfortowe. Podstawowe marki w naszym taborze: VOLVO i MERCEDES. Daleka czy bliska podróż to u nas zawsze przyjemność i komfort. Prowadzący nasze autokary kierowcy mają bardzo duże doświadczenie zarówno w transporcie osób w kraju jak i zagranicą.

Bardzo dobrym pomysłem jest wycieczka autokarowa, która pozwoli nam odwiedzić kilka ciekawych miejsc w ramach jednego wyjazdu a integracja zacznie się już podczas jazdy.

Zajmując się transportem osób mając bardzo duże doświadczenie jako szkoleniowcy przede wszystkim stawiamy na:

Bezpieczeństwo transportu

  • wszystkie oferowane przez nas autokary wyposażone są w pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera,
  • elektroniczne systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, ASR, ESP, itp.
  • przestrzegamy czasu pracy kierowców i wymagamy od klientów aby organizowane wyjazdy były dostosowane do wymogów,
  • dla kierowców zapewniamy najlepsze możliwe warunki odpoczynku aby mogli Państwa bezpiecznie wypoczęci przewozić.

Ekologię transportu

  • autokary spełniają surowe normy emisji spalin EURO 5,EURO 6.

Komfort transportu

  • autokary wyposażone są w klimatyzacje,
  • grzewanie postojowe,
  • komfortowe fotele uchylne i rozsuwane,

Nowoczesność transportu

  • sukcesywnie wymieniamy flotę pojazdów na coraz to bardziej nowoczesną.

Transport na lotnisko z centrum miasta Poznań i okolicy

Proponujemy Państwu wygodny i szybki wynajem busów. Doświadczenie i nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na szybkie transfery wygodnym busem drogą ekspresową. Dzięki temu punktualnie dotrą Państwo na samolot, a cały transfer z Poznania i okolic będzie niezwykle komfortowy. Dla wszystkich naszych klientów zapewniamy transport na porty lotnicze w Poznaniu (lotnisko Ławica) od strony północnej, co pozwala bezproblemowo dojechać na drogę ekspresową. Oferujemy również transfery z lotniska bezpośrednio do domu. Nasza usługa to przede wszystkim wygoda i szybka realizacja, ponieważ nie uznajemy opóźnień i szanujemy czas naszych klientów. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego tak wielu klientów do dziś korzysta z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Podróż z nami to pewność i gwarancja dotarcia do celu. We właściwym czasie, bez spóźnień i wygodnie! Sprawdź nasze usługi i zarezerwuj odpowiedni dla siebie termin. Dojedź z nami na lotnisko bezpiecznie i komfortowo!

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami