Cennik

Wynajem autobusu cena w Poznaniu i Wielkopolsce

 

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest wynajem autokarów i busów w Poznaniu i okolicach. To wysokiej jakości autobusy i autokary oraz busy, które charakteryzuje sprawność, funkcjonalność oraz niezawodność.

Od samego początku naszej działalności postawiliśmy na jakość usług i jest ona dla nas najważniejsza po dziś dzień. Najlepszą reklamą naszych usług i potwierdzeniem ich profesjonalizmu są zadowoleni oraz usatysfakcjonowani Klienci. Ich rekomendacje są dla nas największą satysfakcją.

Jeśli szukają Państwo przewoźnika godnego zaufania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i zapoznania się z ofertą na wynajem autobusów w Poznaniu.

Wykonujemy serwis każdego autokaru, busa oraz autobusu przed, jak i po wyjeździe. Każdy pasażer może czuć się bezpiecznie, wygodnie. Zawsze dojedziesz do celu.

Oferujemy transport autokarem / wynajem autobusów / wynajem busów w zakresie:

  • przewozów dzieci i młodzieży wycieczki szkolne, obozy, ferie zimowe i letnie,
  • przewozu sportowców na zawody i imprezy sportowe,
  • przewozu osób na: pielgrzymki, koncerty, spływy kajakowe, grzybobrania, imprezy kulturalne,
  • transportu osób na: spotkania biznesowe, targi, konferencje, eventy, imprezy integracyjne,
  • transferów osób: na i z lotnisk, do i z hoteli,
  • przewozów pracowników

Każdy klient jest tym najważniejszym. Wszystkie zlecenia przewozowe rozpatrujemy i omawiamy indywidualnie. Podczas kontaktu w sprawie wynajmu autokaru/autobusu/busa omawiamy cenę oraz warunki wzajemnej współpracy. Doradzamy w organizacji wyjazdów i podpowiadamy ciekawe rozwiązania. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem.

Klient jest dla nas najważniejszy.

Wynajem autokarów Poznań
Przewóz osób busem.

Wynajem autokaru, wynajem busów – Cennik wynajmu autokarów

Wynajem autobusu to cały czas bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala na komfortowe i bezpieczne podróże w gronie rodziny i znajomych. Z uwagi na wiele czynników, które bezpośrednio wpływają na koszt wynajmu pojazdu, cena wynajmu autokaru, która nie wlicza opłat parkingowych i noclegu kierowcy może być znacznie niższa niż podróż na własną rękę. Wynajem busa lub autobusu to świetna opcja pozwalająca na bezproblemowe dokonywanie transferów lotniskowych, niezależnie od liczby pasażerów.

Nasze autobusy są doskonale przystosowane konstrukcyjnie do bezpiecznego przewozu osób. Każdy z pojazdów posiada bogate i dodatkowe wyposażenie, co podnosi komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży. Końcowa cena wynajmu autobusu i cennik wynajmu autokarów kształtowane są w oparciu o wydajność silnika oraz standard i wyposażenie pojazdu. Zgodnie z naszą polityką wynajem autobusu wraz z kierowcą oraz cena za kilometr głównie uzależnione są od tego na jak długo i ile konkretnie kilometrów będzie musiał przejechać wynajęty autokar.

Korzystając z naszej oferty do ceny końcowej wynajmu, należy doliczyć podatek VAT. Jednak nasze najniższe ceny na rynku powodują, że dowolny przejazd z odpowiednią liczbą pasażerów nie generuje wysokich kosztów. Z kolei poszczególne modele naszych autobusów różnią się od siebie rozmiarem i wyposażeniem, ale mimo tego pasażerowie w momencie podróży odczuwają komfort i bezpieczeństwo. Z uwagi na różne okoliczności i wiele zmiennych ostateczny koszt wynajmu autokaru zawsze ustalamy z klientami indywidualnie.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami