Cennik

Wszystkie ceny z ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Praktycznie każdy realizowany przez nas wynajmem autokarów jest inny, dlatego też ustalenie sztywnego cennika nie jest możliwe.

Podczas przygotowywania przewozów autokarowych bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na płatne odcinki dróg (parkingi, opłaty za autostrady, wjazdy do miast, opłaty za tunele itd. .. ). Niejednokrotnie trasy minimalnie się wydłużają z konieczności omijania przeszkód, których autokary nie pokonają (np. niskie wiadukty, gorszej jakości drogi, ograniczenia w obszarach zabudowanych itd. ). Uwzględniamy normy prawne: Ustawa o czasie pracy kierowców ; Kodeks pracy; Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE); Ustawa o transporcie drogowym (http://www.gitd.gov.pl/dla-kierowcow/akty-prawne).

Na cenę ma wpływ wiele czynników:

  • kierunek wyjazdu (kraj, zagranica)
  • długość wynajmu
  • długość trasy
  • warunki pobytu (wyżywienie i zakwaterowanie dla kierowcy, -ów)
  • czas pracy autokaru
  • rodzaju wyjazdu

Uwzględniamy również obniżki cen dla stałych klientów.

Podczas procesu wynajmu autobusu uwzględniamy również wszelkie Państwa prośby, dotyczące specjalnego oznakowania, dodatkowych udogodnień.

Zapraszamy zatem do zadawania pytań. Im więcej Państwo będziecie w stanie przekazać informacji nam na temat wyjazdu, tym dokładniejsza będzie wycena przewozu autokarem / autobusem.

Zapytania najlepiej składać drogą mailową na info@autobusy-rogacki.pl

 

ODPOWIEDZAILNOŚĆ FINANSOWA (Z TYTUŁU KAR NAKŁĄDANYCH PRZEZ I.T.D.) ORGANIZATORÓW TURYSTYKI JEST TAKA SAMA (RÓWNOLEGŁA) JAK ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZEWOŹNIKA.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.